Kaip išsirinkti tinkamiausią sužadėtuvių žiedą?

Sužadėtuvių žiedų pasaulis gali būti šiek tiek bauginantis, kuomet pradedama galvoti apie pasipiršimą ir, kad reikės atsiklaupti ant kelio ir užduoti šį svarbu klausimą. Sužadėtuvių žiedai yra daiktai, kurie yra rodomi ir fiksuojami nuotraukose, kai jūs ir jūsų partnerė praneša apie įdomias naujienas.

Kaip išsirinkti tinkamiausią sužadėtuvių žiedą?

Mes tikrai žinome kaip gali būti sunku išsirinkti tinkamą sužadėtuvių žiedą, todėl esame parengę jums patarimų, į ką turėtumėte atkreipti dėmesį perkant žiedus su deimantais. 

Patarimai perkant

Yra keli pagrindiniai punktai, kai renkatės sužadėtuvių žiedą.

Niekuomet neskubėkite ir atidžiai apsvarstykite visus klausimus, kuriuos pateiksime apačioje. Jūsų partnerė dėvės žiedą amžinai, todėl pirkinys turi būti protingai apgalvotas.

Visuomet galite pasikalbėti su artimosios draugais, giminaičiais, kad gauti tinkamų patarimų. 

Klausimai prieš perkant

Prieš pirkdami sužadėtuvių žiedą, visuomet turite atsakyti į svarbiausius klausimus.

Kokie papuošalai yra jau nešiojami?

Labai svarbu atkreipti dėmesį į tai, kokį papuošalų tipą jūsų partnerė nešioja kiekvieną dieną, nes tai veiksnys padedantis parinkti tinkamą žiedą ir deimanto formą. Ar jūsų partnerei patinka puoštis papuošalus, ar iš viso ji nešioja papuošalus, ar papuošalai yra visuomet madingi?

Daugelis moterų mėgsta keisti savo papuošalus, priklausomai nuo dėvimos aprangos. Tradiciniai sužadėtuvių žiedai yra tinkamiausi, nes jie dera prie kiekvieno rūbo. Jeigu jūsų antra pusė nėra papuošalų mėgėja, tuomet reikėtų pagalvoti apie įdomesnį stilių, tokį kaip markizės ar aureolės formos žiedas.

Koks yra biudžetas?

Tikrai negalvokite, kad sužadėtuvių žiedui turėtų būti skiriamas trijų mėnesių atlyginimas, tai yra senos kalbos. Pagalvokite apie sumą, kurios jums būtų negaila, kad galėtumėte susiaurinti savo paieškas.

Į ką atkreipti perkant žiedą su deimantais?

Deimantai turėtų būti ant sužadėtuvių žiedų, nes jie suteikia gražų vaizdą ir todėl išpopuliarėjo 20 amžiuje, šeštajame dešimtmetyje ir nuo tada, visi nori, kad deimantas simbolizuotų meilę ir įsipareigojimą partneriui, o prie viso to, prisijungia ir vestuvinis žiedas.

Viskas į ką reikia atsižvelgti perkant sužadėtuvių žiedą su deimantais: pjūvis, spalva, karatai ir skaidrumas.